Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so pretty lipstick..love it🥰👍❤
顏色: 02#
尺寸: 均碼
Price: HK$22.00
| Color | 04# |
| Benefits | High color rendering |
| Finish | Matte |
| Texture | Liquid |
| 高度 | 9.5 cm |
| 長度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 1.5 cm |
| 淨容量 | 3.5 ml |
| SKU | sb2411028210081340 |
Brand Name: SAM SUGAR
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SAM-SUGAR-sc-0145060281.html
Quality: 5265107 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: so pretty lipstick..love it🥰👍❤
顏色: 02#
尺寸: 均碼
Author: p***e
Date:
Review: WOW it's effective it long last and dry easily satisfied customer thank you SHEIN❤️❤️❤️❤️💋💋💋🤩
顏色: 02#
尺寸: 均碼
Author: b***y
Date:
Review: Super good quality Na gustohan ko.
顏色: 01#
尺寸: 均碼
Author: f***o
Date:
Review: i love the color
顏色: 02#
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.