Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很美!❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$26.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.3 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 長度 | 12.7 cm |
| SKU | sb2307131215207747 |
Author: 8***8
Date:
Review: 很美!❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 跟照片一樣可以放心購買
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: l***3
Date:
Review: 還不錯的東西;大家可以買
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: T***g
Date:
Review: 物超所值,商品品質超讚的又優又美,簡直完美,愛不釋手,包裝完整,出貨快速,值得大力推推👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.