Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute . Perfect for loose powders. Very cute packaging..
顏色: 彩色
Price: HK$31.00
| Material | ABS |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Box |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb260228175745383241403 |
Author: s***l
Date:
Review: Very cute . Perfect for loose powders. Very cute packaging..
顏色: 彩色
Author: n***e
Date:
Review: niceee
顏色: 彩色
Author: N***i
Date:
Review: Muy bueno, cumple totalmente el objetivo muy buena calidad.
顏色: 彩色
Author: n***1
Date:
Review: 可愛い!!!!!!!!!!!!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.