Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒使用過但外型及顏色都非常好看
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Price: HK$36.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Green |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Interface | USB |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 2 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2306284611698204 |
Author: t***2
Date:
Review: 還沒使用過但外型及顏色都非常好看
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: c***0
Date:
Review: 商品跟照片一模一樣,很喜歡
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: h***6
Date:
Review: 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Author: c***7
Date:
Review: 不曉得是充線原本就坯了~还是商品有瑕疵?已經充了好久都是没电耶~-
顏色: 玫瑰金
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.