Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 佩戴舒适: 好配戴 超自然 又便宜 讚 推推
顏色: 亞麻棕
Price: HK$149.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 272 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25021307583997010 |
Author: 8***9
Date:
Review: 佩戴舒适: 好配戴 超自然 又便宜 讚 推推
顏色: 亞麻棕
Author: j***4
Date:
Review: 佩戴舒适: 長髮長度髮色很美、品質髮色很好
顏色: 亞麻棕
Author: p***5
Date:
Review: 這款真的是這一批我買的整頂假髮裡面最自然的一款了😂(其他款戴起來頭都很大)
顏色: 黑色
Author: l***2
Date:
Review: 整頂假髮,可以造型真的很方便使用
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.