Author: d***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質厚實壓克力可以將所有的隱形眼鏡做區分。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: HK$109.00
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Drawer |
| Color | Clear |
| Type | Cosmetics Storage |
| 高度 | 6.5 cm |
| 長度 | 24.6 cm |
| 寬度 | 17.5 cm |
| SKU | sb2303162991921042 |
Author: d***9
Date:
Review: 材質厚實壓克力可以將所有的隱形眼鏡做區分。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: x***e
Date:
Review: 收到貨了~~非常喜歡💕有機會再回購
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: j***g
Date:
Review: 品質很好,跟Muji賣的一模一樣
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: a***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.