Author: e***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks mostly like the pic
顏色: 拼色
Price: HK$219.00
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 276 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2302167494975676 |
Author: e***o
Date:
Review: Looks mostly like the pic
顏色: 拼色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.