Author: j***2
Date:
Review: My sister in law loves leopard print so this will be a great present for her. Well made and good quality.
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Price: HK$42.67
Original Price: HK$44.00
| Composition | 100% Polyurethane |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Shapepattern | Oblong |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 13.5 cm |
| SKU | sb25051508400784729 |
Author: j***2
Date:
Review: My sister in law loves leopard print so this will be a great present for her. Well made and good quality.
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: j***n
Date:
Review: This make up kit is very slay, I also ordered mirror in color black to be perfect match!
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: j***7
Date:
Review: Good quality and affordable very cute vanity makeup bag worth the price 💟💟💟
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Author: r***s
Date:
Review: Loved it! The quality is great for the price, fits perfectly, and looks exactly like the pictures. Will definitely order again.
顏色: 卡其色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.