Author: y***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Loooooooooveeeee
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$18.00
one-size
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2212076845802798 |
Overall Rating: 4.99/5
Author: y***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Loooooooooveeeee
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good product to decorate
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it soo much good quality!!👌🏽👌🏽👌🏽
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: h***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رهيب بالمره و يجنن❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼