Author: 8***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好用 手殘的人都適用
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$117.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Blue |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 18.8 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| 高度 | 5.3 cm |
| SKU | sb25061895331497477 |
Author: 8***x
Date:
Review: 很好用 手殘的人都適用
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: z***0
Date:
Review: The only way I could do that
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: A***T
Date:
Review: 便宜又好看,超高CP值,整體來說沒什麼好挑剔的。讚讚讚👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: i***0
Date:
Review: 還沒使用,不曉得好不好用,希望可以耐用。包裝有待加強,看看照片的盒子,醜的有點可怕
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.