Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨非常快的賣家 商品跟照片一樣,包裝完美 CP值超高的商品 有機會還會再回購
顏色: 2件黑色
Price: HK$36.00
| Material | ABS |
| Features | Waterproof |
| Style Type | 2PCS |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | <5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25062177664466692 |
Author: a***2
Date:
Review: 出貨非常快的賣家 商品跟照片一樣,包裝完美 CP值超高的商品 有機會還會再回購
顏色: 2件黑色
Author: A***t
Date:
Review: 會亮,但不是很亮,尚可。
顏色: 2件黑色
Author: g***2
Date:
Review: 品質不錯值得推薦及回購👍👍👍
顏色: 2件黑色
Author: y***u
Date:
Review: 很親民的價格,買著試看看。
顏色: 2pcs silver
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.