Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product
顏色: 紅色
Price: HK$78.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2404303503897234 |
Author: b***4
Date:
Review: Nice product
顏色: 紅色
Author: l***u
Date:
Review: Gooooooooooooood
顏色: 黑棕色
Author: h***3
Date:
Review: Pretty and good quality💕
顏色: 黑棕色
Author: b***5
Date:
Review: 很快就收到商品了 出貨速度非常的快,當天下單隔天就出貨了! · 出貨速度快,價格優惠,商品品質好,值得信賴的賣家 服務態度好解說詳細謝謝老闆細心解說 ...
顏色: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.