Author: d***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is very good indeed. I like them all
顏色: 白色
Price: HK$61.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051945175294763 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7916370 people said the quality is very good!
Author: d***n
Date:
Review: This is very good indeed. I like them all
顏色: 白色
Author: r***3
Date:
Review: Best quality love you shein very much like the pic and everything is perfect and the sizes are true Shein is the bessst
顏色: 白色
Author: h***3
Date:
Review: high quality clear light
顏色: 白色
Author: m***5
Date:
Review: Perfect product
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.