Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 粉色
Price: HK$772.00
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Other |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251114366358333735 |
Brand Name: Relndoo
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Relndoo-sc-0142116908.html
Quality: 152589 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: Good
顏色: 粉色
Author: f***8
Date:
Review: I really am obsessed with it
顏色: 粉色
Author: j***9
Date:
Review: happy
顏色: 粉色
Author: w***5
Date:
Review: ok
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.