Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: とても可愛いです。
顏色: 摩卡棕
Price: HK$82.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 56 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260313130451959685428 |
Author: p***e
Date:
Review: とても可愛いです。
顏色: 摩卡棕
Author: 8***6
Date:
Review: すっごく可愛い!過去いち♡
顏色: 摩卡棕
Author: g***7
Date:
Review: lindainda linda linda linda linda linda linda linda linda linda linda linda
顏色: 摩卡棕
Author: n***m
Date:
Review: まだわからん!!!!はつうぃっぐ!WWWWWWWWWWWW
顏色: 摩卡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.