Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 多買一條車上備用的,希望不會太差😅😅😅
顏色: 淺灰色
尺寸: 1m
Price: HK$22.00
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Light Grey |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25060648595032043 |
Author: s***2
Date:
Review: 多買一條車上備用的,希望不會太差😅😅😅
顏色: 淺灰色
尺寸: 1m
Author: 喬***安
Date:
Review: 好用 我很喜歡 會在回購
顏色: 淺灰色
尺寸: 1.5M
Author: 喬***安
Date:
Review: 好用 我很喜歡 會在回購
顏色: 淺灰色
尺寸: 1m
Author: y***8
Date:
Review: 還不錯耶!
顏色: 淺灰色
尺寸: 1.5M
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.