Author: w***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 戴起來非常的舒服,一定會再加購
顏色: 巧克力棕
Price: HK$134.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 238 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2405305153951917 |
Author: w***g
Date:
Review: 戴起來非常的舒服,一定會再加購
顏色: 巧克力棕
Author: w***g
Date:
Review: 品質非常得好,一定會再購買
顏色: 巧克力棕
Author: w***g
Date:
Review: 非常的平順漂亮一定會再加購
顏色: 巧克力棕
Author: w***g
Date:
Review: 質感還不錯,戴起來非常的舒服
顏色: 巧克力棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.