Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 粉色
Price: HK$19.00
| Material | ABS |
| Color | White |
| Length | Extra Short |
| Pattern Type | Plain |
| Season | Winter |
| Style | Simple |
| Nail Shapes | Oval |
| Type | Color Nails |
| Festivals | Other |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 1.0-1.8 cm |
| 寬度 | 0.7-0.9 cm |
| SKU | sb2403036827854149 |
Author: a***7
Date:
Review: 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 粉色
Author: h***n
Date:
Review: Love them
顏色: 紫色
Author: s***u
Date:
Review: ホロぎっしりでちゅるんとかわいい!
顏色: 珊瑚粉
Author: て***て
Date:
Review: 汚い手でごめん!キラッキラでめちゃくちゃかわいかった!!
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.