Author: t***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice quality highly recommended
顏色: 漸層
Price: HK$157.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 60.96 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25012450699833110 |
Author: t***1
Date:
Review: nice quality highly recommended
顏色: 漸層
Author: a***2
Date:
Review: قطعة روووووعة ونوعية جيدة أنصح بها
顏色: 漸層
Author: 4***h
Date:
Review: Good quality very nice material premium quality smell is normal and perfect quality and very smooth fabric
顏色: 漸層
Author: u***r
Date:
Review: Value for money: ممتازه Easy to wear: اللون خيال Comfortable to wear: لابأس Hairstyle stylishness: خيال
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.