Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: منتج جميل ومطابق للصوره
顏色: 藍色
Price: HK$26.00
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | French |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | New Year |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 1.28/1.75/1.50/2.35/1.25 cm |
| 寬度 | 1.0/1.85/0.85/1.75/0.9 cm |
| SKU | sb260325174964117371808 |
Author: a***0
Date:
Review: منتج جميل ومطابق للصوره
顏色: 藍色
Author: J***e
Date:
Review: Me encantaron mucho
顏色: 藍色
Author: m***9
Date:
Review: جميل نفس الصورة
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.