Author: r***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love these soooo cute!
顏色: 白色
Price: HK$9.00
| Material | ABS |
| Color | White |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Cartoon |
| Season | Spring |
| Style | French |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Festivals | Halloween |
| 高度 | 2 cm |
| 長度 | 14 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb2311249459211579 |
Author: r***m
Date:
Review: Love these soooo cute!
顏色: 白色
Author: b***0
Date:
Review: I love them nice 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 白色
Author: o***a
Date:
Review: Good quality same as last photo
顏色: 白色
Author: m***h
Date:
Review: I love this so much 😍😍😍😍
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.