Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
顏色: Dark Brown
Price: HK$148.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2408130952866969 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 2570158 people said the quality is very good!
Author: j***6
Date:
Review: 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
顏色: Dark Brown
Author: 9***v
Date:
Review: 很好
顏色: Dark Brown
Author: a***2
Date:
Review: Verrygood 🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 棕色
Author: v***5
Date:
Review: 實在是無無無無無無無讚 CP值高: 讚啦
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.