Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this 🥰
顏色: 黑色
Price: HK$141.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 292 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb2412044246131353 |
Author: g***0
Date:
Review: Love this 🥰
顏色: 黑色
Author: z***9
Date:
Review: it is very nice thanks
顏色: 黑色
Author: d***n
Date:
Review: Very nice thanks shein
顏色: 黑色
Author: n***0
Date:
Review: Value for money: جميل جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.