Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好看,如果有黑色會更好
顏色: 棕色
Price: HK$74.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 42 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302200999929232 |
Author: k***3
Date:
Review: 好看,如果有黑色會更好
顏色: 棕色
Author: 5***2
Date:
Review: 還沒戴,感覺不錯👍👍👍👍👍👍
顏色: 棕色
Author: b***0
Date:
Review: CP值高: 是 易穿戴: 是 好戴 不像假髮
顏色: 棕色
Author: 8***3
Date:
Review: CP值高: 一般 易穿戴: 容易
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.