Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
顏色: Dark Brown
Price: HK$134.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2410181525532650 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 7182978 people said the quality is very good!
Author: c***5
Date:
Review: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
顏色: Dark Brown
Author: 芸***妹
Date:
Review: 很好 很棒的一個產品可以買
顏色: Dark Brown
Author: 8***2
Date:
Review: 好看 易穿戴不顯假,注意!需醒髮 才不會貼頭皮
顏色: 黑棕色
Author: b***9
Date:
Review: 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.