Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 艾窩精油睡眠貼挺不一樣
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
| Material | Non-woven Fabric |
| Color | Purple |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Patches |
| 長度 | 4.5 cm |
| 寬度 | 4.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| 周長 | 2 cm |
| 直徑 | 2 cm |
| SKU | sb25043028059056386 |
Author: c***0
Date:
Review: 艾窩精油睡眠貼挺不一樣
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***8
Date:
Review: 28片愛高精油舒眠睡眠貼舒緩肌肉疲勞幫助入睡
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***g
Date:
Review: Hope useful
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: M***娜
Date:
Review: 薰衣草香氣,希望晚上使用它會更快入睡
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.