Author: z***0
Date:
Review: 整體表現不錯,符合這個價位水準
顏色: 彩色
尺寸: BA15S P21W
Price: HK$19.00
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Color | Multicolor |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25081359131197432 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 748597 people said the quality is very good!
Author: z***0
Date:
Review: 整體表現不錯,符合這個價位水準
顏色: 彩色
尺寸: BA15S P21W
Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
顏色: 彩色
尺寸: BA15S P21W
Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
顏色: 彩色
尺寸: 1156 BAU15S PY21W
Author: N***e
Date:
Review: The product is exactly as advertised; I would recommend it for purchase. Truly happy with my purchase.
顏色: 彩色
尺寸: BAY15D P21/5W
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.