Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 有一個戴一天就有破損🙁,有些失望。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$32.00
| Material | Satin |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Drying Towels |
| 長度 | 31 cm |
| 寬度 | 31 cm |
| 高度 | 0.5 cm |
| 直徑 | 31 cm |
| SKU | sb2307032122164973 |
Author: a***5
Date:
Review: 有一個戴一天就有破損🙁,有些失望。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: b***8
Date:
Review: 這很棒 洗臉睡覺帶著不被髮絲干擾
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: t***9
Date:
Review: 價廉物美,經濟實惠。可以推薦購入使用唷!先買2入使用,好用再來買囉!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***k
Date:
Review: Great quality looks the same as picture.
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.