Author: i***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excelente servicio todo llego muy bien tal cual las fotos
顏色: 紅光
尺寸: 1157
Price: HK$25.00
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Size | 1157 |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 8W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25031310854266616 |
Author: i***8
Date:
Review: Excelente servicio todo llego muy bien tal cual las fotos
顏色: 紅光
尺寸: 1157
Author: r***a
Date:
Review: WOWWWWWW AMAZINGGGGG LOVEEEEE ITTTTT SOO MUCHH
顏色: 白色
尺寸: 1157
Author: r***s
Date:
Review: sobrang gandaa nya talagaa super perfect
顏色: 紅光
尺寸: 1157
Author: a***4
Date:
Review: veryyy gooood🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
顏色: 紅光
尺寸: 1157
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.