Author: h***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: alumbran bastante los recomiendo
Price: HK$405.00
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 30000-50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Socket Type | H4 |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25022792860876516 |
Author: h***u
Date:
Review: alumbran bastante los recomiendo
Author: s***5
Date:
Review: جودة لا بأس فيها تؤدي الغرض ما هي حلوة مرة ولكن تؤدي الغرض نوعا ما صراحة توقعتها أحسن من كذا ولكن إن شاء الله أنها تؤدي الغرض ولكن أنا ما انصح فيها
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.