Author: 8***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good 👍
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Price: HK$23.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 8mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Color | White |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se2306300682097981 |
Author: 8***4
Date:
Review: very good 👍
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: j***3
Date:
Review: 還不錯很便宜~~~ㄅ
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: d***7
Date:
Review: 音質可以欸!放在家裡當備用耳機👍
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: y***n
Date:
Review: 不管是服飾或飾品都會在SHIEN 買,很習慣了也放心
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.