Author: 李***李
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 已充電完成,震動模式有3種👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$51.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 6.8 cm |
| 寬度 | 15.7 cm |
| 高度 | 2.5 cm |
| SKU | sb25102220006204316 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 3129144 people said the quality is very good!
Author: 李***李
Date:
Review: 已充電完成,震動模式有3種👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: y***4
Date:
Review: 小巧可愛又實用的按摩器,可以更貼合臉部按摩,3種按摩模式按摩更舒適。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: f***2
Date:
Review: وايد حبيته و عملي جدا انصح فيه
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***t
Date:
Review: حلو والهزة حقته لطيفة على البشرة بس مررررة خفييييفففف
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.