Author: c***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Aun no lo ocupo lo mejor q te avisan el trayecto de tu compra
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$172.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Electric Scraping Board |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 6 cm |
| SKU | sb260106141257216740850 |
Author: c***a
Date:
Review: Aun no lo ocupo lo mejor q te avisan el trayecto de tu compra
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.