Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 彩色
Price: HK$153.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2303136645655848 |
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 彩色
Author: a***t
Date:
Review: 還沒有試戴,也沒有異味,應該是與圖片相符
顏色: 棕色
Author: 4***7
Date:
Review: 與實品看不太ㄧ樣,算不錯啦⋯⋯
顏色: 彩色
Author: k***o
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes … it’s sooo beautiful and the length is great too … love this one soooooooooooooo much …. I will definitely buy this one next time when I order 😘…. It’s washable and heat resistant guys 😀… the packing also good 😊…. I can’t believe I order this and it come out sooooo beautiful and good quality one … I am sooooo happy right now 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.