Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 深棕色
Price: HK$71.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2406041929207001 |
Author: c***6
Date:
Review: Goooooooood
顏色: 深棕色
Author: 喬***亞
Date:
Review: 讚贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊讚
顏色: 深棕色
Author: k***8
Date:
Review: 額,我很愛這個賣家但是戴上去的假髮……質量真的很好沒話說 但請問頭頂凸起來一塊是……高盧頂……?
顏色: 深棕色
Author: e***1
Date:
Review: 比想像中的還好用, 很有質感,希望可以一直使用下去 是正品! CP值很高!!推薦購買
顏色: 深棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.