Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮型時尚度: 髮質不錯
顏色: 間色
Price: HK$150.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 300 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2409252828977317 |
Author: c***6
Date:
Review: 髮型時尚度: 髮質不錯
顏色: 間色
Author: l***4
Date:
Review: CP值很高 非常容易穿戴 配戴非常的舒服舒適 髮型更是現在最流行的時尚髮型 非常喜歡值得購買
顏色: 間色
Author: a***4
Date:
Review: CP值高: 假髮的質感非常得好顏色也非常的漂亮,戴起來很好看
顏色: 間色
Author: r***5
Date:
Review: 髮質很好,跟圖片上描述的一模一樣!
顏色: 挑染棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.