Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very satisfied with this product
顏色: 亮白(菸鹼醯胺)
尺寸: 均碼
Price: HK$64.00
| Texture | Liquid |
| Color | Tender (fruit Acid) |
| Type | Shower Gel |
| Scent | Fruity |
| Effect | Nourishing |
| 高度 | 6 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 長度 | 15.5 cm |
| SKU | sb2404013336509100 |
Brand Name: WATERCOME
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/WATERCOME-sc-014251760.html
Quality: 5476721 people said the quality is very good!
Author: a***4
Date:
Review: very satisfied with this product
顏色: 亮白(菸鹼醯胺)
尺寸: 均碼
Author: 郭***魚
Date:
Review: 買看看水之蔻的沐浴露~聽說很厲害!味道很不錯!
顏色: 滋潤(角烷鯊)
尺寸: 均碼
Author: m***3
Date:
Review: 品質反映於價格,品質反映於價格
顏色: 亮白(菸鹼醯胺)
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 清潔效果: 好的謝謝☺️ 過敏和刺激: 無疑就是好👌😊 香味: 好的謝謝😌 包裝與外觀: 好的謝謝讚喔~👍😊
顏色: 亮白(菸鹼醯胺)
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.