Price: HK$30.00
| Material | Non-woven Fabric |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Olive Green |
| Function | Massage |
| Type | Massage Stick |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb260325162028493006370 |
Brand Name: EELHOE
Quality: 130610 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.