Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good for hair recommended
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$15.92
Original Price: HK$16.00
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.2/0.2 cm |
| 寬度 | 14/10 cm |
| 長度 | 24/16 cm |
| SKU | sb260224131008398965251 |
Author: s***i
Date:
Review: Very good for hair recommended
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: h***3
Date:
Review: Good quality sticker
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***a
Date:
Review: تحت التجربه بناءا ع طلب البناااااااات
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***5
Date:
Review: Nice for hair styling
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.