Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
顏色: 亮橙色
Price: HK$296.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burnt Orange |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 335 g |
| 長度 | 90 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260320173616613658421 |
Author: l***h
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
顏色: 亮橙色
Author: 2***3
Date:
Review: very nice
顏色: Dark Brown
Author: n***o
Date:
Review: I recommend this product so good
顏色: 灰色
Author: k***0
Date:
Review: Lace quality: 100%, love it Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: very stylish as it has alot of hair and its a 13/4
顏色: 亮橙色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.