Author: a***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and good shipping
顏色: 黑色
尺寸: USB A 至 iOS -1m
Price: HK$50.69
Original Price: HK$55.00
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2412022221631141 |
Author: a***o
Date:
Review: Good quality and good shipping
顏色: 黑色
尺寸: USB A 至 iOS -1m
Author: t***y
Date:
Review: 確一條充電線,剛好看到就買一條
顏色: 黑色
尺寸: USB A 至 iOS -1m
Author: 8***8
Date:
Review: 出貨速度超快的,商品物美價廉符合需求
顏色: 黑色
尺寸: Type C to iOS-1m
Author: A***e
Date:
Review: Very, very, very good good good
顏色: 黑色
尺寸: Type C to iOS-1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.