Author: b***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
Price: HK$21.00
| Material | PET |
| Pattern Type | Plants |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0 cm |
| 長度 | 0 cm |
| 寬度 | 0 cm |
| SKU | sb260304160897852971817 |
Author: b***8
Date:
Review: 👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 彩色
Author: j***5
Date:
Review: 貼紙很美印刷精細有春天的感覺
顏色: 彩色
Author: t***6
Date:
Review: 方便快速美甲材料,美甲成品很漂亮
顏色: 黃色
Author: f***0
Date:
Review: 品質優良,CP值高,大推!
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.