Author: q***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 回購第二次了,品質依然的好。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$21.00
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2411137591801519 |
Author: q***b
Date:
Review: 回購第二次了,品質依然的好。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***7
Date:
Review: 物超所值,品質良好,值得推薦的好商品,讚👍!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: f***6
Date:
Review: 使用方便,好用又很便宜!會再回購!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 梨***花
Date:
Review: 品質不錯,包裝完好有需要下次再購買
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.