Author: f***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you she in very very very very nice quality Same the pictures Very beautiful very nice Thank you she in
顏色: 彩色
Price: HK$27.45
Original Price: HK$28.00
| Material | ABS |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 1.5 cm |
| 高度 | 0.5 cm |
| 厚度 | 0.2 cm |
| SKU | sb2402227277382593 |
Author: f***m
Date:
Review: Thank you she in very very very very nice quality Same the pictures Very beautiful very nice Thank you she in
顏色: 彩色
Author: x***w
Date:
Review: Great very lovely and beautiful woooooopoooooowowowoowowowoooowowowowowowowoowowowwowoowowowowoowoww
顏色: 彩色
Author: S***.
Date:
Review: ممتاز يا بنات انصح بيه جداااا ♥️♥️
顏色: 彩色
Author: m***d
Date:
Review: I just received the product and it is amazing
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.