Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love these so much for my hair and my fav colour
顏色: 薄荷綠
尺寸: 均碼
Price: HK$23.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Mint Green |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 8.4 cm |
| 高度 | 3.4 cm |
| SKU | sb2109149233617886 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 914194 people said the quality is very good!
Author: a***n
Date:
Review: Love these so much for my hair and my fav colour
顏色: 薄荷綠
尺寸: 均碼
Author: y***a
Date:
Review: شي ان مميز وبضاعه رائعه وتوصيل سريع شكرا شي ان
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: 9***r
Date:
Review: so cute! definitely get
顏色: 薄荷綠
尺寸: 均碼
Author: m***9
Date:
Review: حلوووووووووووووووووو
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.