Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: One of my favorite wigs at the moment. Quality is great!!!!
顏色: 黑色
Price: HK$256.75
Original Price: HK$266.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 12.7 cm |
| 頭圍 | 56.5 cm |
| SKU | sb25011381718165057 |
Author: n***a
Date:
Review: One of my favorite wigs at the moment. Quality is great!!!!
顏色: 黑色
Author: m***2
Date:
Review: Great quality wig. Nice texture. Value for money. Highly recommend.
顏色: 黑色
Author: o***0
Date:
Review: Hair Softness: lovely human hair wig
顏色: 黑色
Author: M***o
Date:
Review: good quality product
顏色: S4/27
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.