Author: r***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 看起來不錯, 還沒使用 , 希望能有不錯效果
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: HK$161.00
| Material | ABS |
| Occasion | Gift |
| Color | Pink |
| Type | Electric Scraping Board |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 17.5 cm |
| 寬度 | 5.3 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb25042113353218188 |
Author: r***8
Date:
Review: 看起來不錯, 還沒使用 , 希望能有不錯效果
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: g***o
Date:
Review: 商品物美價廉👍,物流也很快👍,已在SHEIN買了很多東西。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: m***0
Date:
Review: 非常實在的一個商品,商品跟圖片一樣,沒有錯價,出貨很快商品品值得購買
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: k***g
Date:
Review: 版型材質都可以接受,但尺寸似乎都是以歐美人身高為長度,對亞洲人身高都要另外再去修改長度很不妥當版型怪怪的私秘處會被卡住要很不舒服
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.