Author: y***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值超高,很棒的商品👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: USB
Price: HK$134.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Electric Manicure Drills |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | No |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| 高度 | 4 cm |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| SKU | sb2403127157179995 |
Brand Name: LIMEGIRL
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/LIMEGIRL-sc-0141884693.html
Quality: 7339213 people said the quality is very good!
Author: y***3
Date:
Review: CP值超高,很棒的商品👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: l***y
Date:
Review: 使用的感覺還算是不錯的
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: a***t
Date:
Review: omg this is way better than a more expensive one I got on Amazon. 100% recommend
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: m***a
Date:
Review: Excellence quality, so smooth , i would surely love this
顏色: 粉色
尺寸: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.