Author: h***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 兒子要用的,應該蠻好用的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$18.00
| Material | Non-woven Fabric |
| Composition | 100% Polyester |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 0.5 cm |
| SKU | sb2306073377338244 |
Author: h***8
Date:
Review: 兒子要用的,應該蠻好用的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: O***y
Date:
Review: very happy with this item
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***9
Date:
Review: my friend who bought this is very satified for this finger protector easy to use and he can play for his mobile game good
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***a
Date:
Review: I hope my sister love it for her gaming
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.