Author: 8***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 染髮或頭髮做造型時用來固定,分邊的鴨嘴夾,輕巧好用,價格實惠。
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Price: HK$11.25
Original Price: HK$15.00
| Material | PE |
| Ideal for | Women |
| Hair Type | Normal |
| Color | Coffee Brown |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 1.9 cm |
| 寬度 | 1.9 cm |
| 長度 | 7.7 cm |
| SKU | sb251202740163013711 |
Author: 8***2
Date:
Review: 染髮或頭髮做造型時用來固定,分邊的鴨嘴夾,輕巧好用,價格實惠。
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Author: g***7
Date:
Review: 收到與圖相符之商品,小巧可愛,夾瀏海很方便。
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Author: t***7
Date:
Review: 很棒
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Author: d***2
Date:
Review: 出貨速度快,價格實惠
顏色: 咖啡棕
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.